Siedziba TelForceOne

WYDRUKI Z SERCA

DOLNEGO ŚLĄSKA

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej TelForceOne S.A., jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Portfolio spółki obejmuje nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii mobilnych, druku oraz oświetlenia wielkopowierzchniowego. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Wrocławiu.

KAWAŁEK HISTORII

Historia marki TFO Supplies Line rozpoczęła się w 2006 roku. Grupa ekspertów, chcących uczynić wydruki bardziej przystępnymi i mniej kosztownymi, wprowadziła na rynek europejski alternatywne wkłady do drukarek. 2008 rok to otwarcie własnej linii produkcyjnej tonerów regenerowanych. Ten kilkuletni projekt wzbogacił nasze doświadczenie i umożliwił nam efektywniej wykorzystywać zdobyte know-how we współczesnych obszarach biznesowych. Obecny asortyment to kilka kategorii produktowych, w tym tusze, tonery, papiery fotograficzne. Wszystkie produkty TFO Supplies Line charakteryzują się wysoką jakością i wydajnością.

0 lat
tworzymy dla Państwa alternatywne materiały do druku
> 0 mln
produktów TFO Supplies Line dostarczonych do Klientów
> 0
krajów, do których dostarczamy nasze produkty

NAGRADZANE

I WYRÓŻNIANE

Produkty marki TFO Supplines Line w ostatnim czasie zdobywały liczne wyróżnienia magazynu PC World. W ciągu 4 lat otrzymaliśmy nagrody w następujących kategoriach:

 

2019 – najlepsza opłacalność dla toneru TFO H-44AC
2018 – najlepsza wydajność dla tuszu TFO H-652BR/CR
2018 – najlepsza opłacalność dla tuszu TFO-C550/551
2017 – najlepsza opłacalność dla toneru TFO H-26APF
2017 – laur PC World poleca dla tuszu TFO H-650BR/CR

AŻ 7000 m² POWIERZCHNI

Magazyn TelForceOne to aż 7 000 m² powierzchni z wysokim składem. Odbywa się tam cały proces logistyczny – od przyjęcia towaru z produkcji, przez pakowanie, po wysyłkę towaru do dystrybutorów.

AŻ 7000 m² POWIERZCHNI

Magazyn TelForceOne to aż 7 000 m² powierzchni z wysokim składem. Odbywa się tam cały proces logistyczny – od przyjęcia towaru z produkcji, przez pakowanie, po wysyłkę towaru do dystrybutorów.

OBECNI W 32 KRAJACH

Sukcesywnie powiększamy zasięg dostępu produktów marki TFO Supplies Line. Obecnie dostarczamy je do aż 32 krajów, m.in. Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Izraela, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, San Marino, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

SIŁĄ ORGANIZACJI SĄ LUDZIE

W całej Grupie Kapitałowej są to wykwalifikowani eksperci. Konsekwentnie zdobywają doświadczenie, współpracując od niemal kilkudziesięciu lat z globalnymi partnerami biznesowymi, działającymi na ponad 50 rynkach Świata. Codziennie witają się z nimi w kilkunastu językach. To dzięki Klientom zdobywają międzynarodowe doświadczenie poznając specyfikę wielu rynków. Pozyskują kompetencje do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu. Firma telForceOne S.A. jest sprawdzonym doradcą w strategii rozwoju biznesu. Jej skuteczność ceni już kilkanaście tysięcy partnerów biznesowych na całym świecie.